Kluby sportowe z całej Polski!

KlubySportowe.pl - wszystkie kluby w 1 miejscu!

Publikacja: 15 września 2023
Aktualizacja: 22 września 2023

Jesteśmy zaszczyceni móc ogłosić, że po ponad 18 miesiącach nieprzerwanej pracy, serwis KlubySportowe.pl został uruchomiony! 📣 To moment, na który czekaliśmy z niecierpliwością! 🤩


Kluby sportowe z całej Polski!
Kluby sportowe z całej Polski!

Na samym początku możemy podzielić się z wami informacjami o obszernej bazie danych 📊, zawierającej aż 3000 klubów sportowych z całej Polski, dokładnie zweryfikowanych przez naszych administratorów. Nasza weryfikacja obejmowała nie tylko przypisanie klubów do odpowiednich dyscyplin 🏈⚽🏀, ale także gruntowne sprawdzenie danych teleadresowych 📞, stron internetowych 🌐 i profili w mediach społecznościowych 📱. Dzięki temu, użytkownicy naszego serwisu otrzymają najbardziej rzetelne i aktualne informacje.

Na start użytkownicy mogą wyszukiwać kluby i miejsca dedykowane do uprawiania sportu 🏋️‍♀️, podzielone według dyscyplin i lokalizacji 📍. Natomiast nasz zespół skupi swoje wysiłki na dalszym systematycznym uzupełnianiu informacji o kolejnych klubach 📈, dopracowywaniu ich podziału wg dyscyplin 🗂️ i wdrażaniu nowych funkcjonalności 🛠️.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian 🔄.
Zapraszamy do testów i zgłaszania uwag za pomocą formularza kontaktowego 📝.