KlubySportowe.pl - propozycja zmiany informacji

Zaproponuj zmiany

Nowa funkcja w serwisie!

Publikacja: 20 września 2023
Aktualizacja: 22 września 2023

Teraz, nie tylko możecie dodawać prezentacje klubów sportowych, ale również mieć wpływ na zawartość serwisu i uzupełniać brakujące informacje o klubach, dzięki funkcji “Zaproponuj zmiany”.


KlubySportowe.pl - propozycja zmiany informacji
KlubySportowe.pl - propozycja zmiany informacji

Dla naszych odwiedzających najważniejsze jest, aby mieli najbardziej rzetelne i aktualne dane o klubach sportowych w całej Polsce. Dlatego, jeśli zauważycie jakiekolwiek nieprawidłowości 🚫 lub brakujące informacje 🤷‍♂️ w prezentacji klubu, możecie to zgłosić za pomocą funkcji “Zaproponuj zmiany” ✏️. Wystarczy, że odnajdziecie klub za pomocą wyszukiwarki 🔍 i wykorzystacie tę funkcję.

Wasza propozycja zmian zostanie wysłana do danego klubu sportowego 📬. Jeżeli klub nie zaakceptuje wprowadzonych zmian w ciągu 7 dni 🗓️, zgłoszenie trafi do naszych administratorów, którzy przeprowadzą weryfikację i dokonają publikacji uaktualnionych informacji 🔄.

To doskonała okazja dla was, abyście mogli mieć bezpośredni wpływ na zawartość serwisu 💡 i przyczynić się do propagowania informacji o klubie i zdrowym trybie życia w waszym regionie 🍏🏋️‍♀️. Wierzymy, że to świetny krok naprzód w budowaniu naszej społeczności sportowej 🤝 i kreowaniu najlepszego źródła informacji o klubach sportowych w Polsce 🥇.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie 📝. Czekamy na wasze cenne sugestie i pomysły 💭!

Razem uczynimy serwis klubysportowe.pl jeszcze lepszym i bardziej przyjaznym dla wszystkich pasjonatów sportu ⚽🏀🏈.