Rakietowe


Sporty rakietowe dla dzieci i dorosłych - treningi i zajęcia - KlubySportowe.pl

Sporty rakietowe to grupa sportów, w których gracze używają rakiety do uderzania piłki lub lotki, np. tenis, badminton, squash, ping pong. Prezentujemy katalog 278 miejsc i klubów sportowych, w których prowadzone są treningi squasha, badmintona, tenisa ziemnego i innych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Najstarszy z klubów powstał w 1912 roku.

Dyscypliny: Tenis stołowy (133), Tenis (102), Badminton (51), Squash (16), Padel (3), Tenis plażowy (2)więcej », Speed-ball (1), Racquetball.

Miasta: Warszawa (14), Kraków (7), Poznań (5), Szczecin (4), Gdańsk (3), Lublin (3)więcej », Białystok (3), Wrocław (2), Łódź (1), Bydgoszcz (1)inne miasta »


Sporty rakietowe to ogólna nazwa dla dyscyplin takich jak: tenis, badminton, squash, ping pong (czyli inaczej tenis stołowy) czy padel. W każdej z tych dyscyplin odbywają się regularnie rozgrywki i zawody na różnych poziomach, od amatorskich do zawodowych. W wielu krajach istnieją także ligi i turnieje rangi międzynarodowej, które przyciągają uwagę milionów kibiców na całym świecie.