Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny Człuchów

Biegi sztafetowe Człuchów, Biegi sztafetowe Człuchów, Biegi przełajowe Człuchów


ul. Średnia 4A
77-300 Człuchów

Dla dzieci i młodzieży.
Data założenia: 22 listopada 2007

Informacje o klubie

Klub sportowy Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny został założony 22 listopada 2007 roku. Od ponad 16 lat dostarcza wrażeń sportowych mieszkańcom miejscowości Człuchów oraz okolic.

Klub mieści się pod adresem ul. Średnia 4A w miejscowości Człuchów i oferuje zajęcia związane z następującymi dyscyplinami:

  • Biegi sztafetowe – Biegi sztafetowe to odmiana zespołowej konkurencji sportowej, która polega na przepisowym i jak najszybszym przeniesieniu pałeczki na określonym dystansie przez kolejnych zawodników.
  • Biegi sztafetowe – Biegi sztafetowe to odmiana zespołowej konkurencji sportowej, która polega na przepisowym i jak najszybszym przeniesieniu pałeczki na określonym dystansie przez kolejnych zawodników.
  • Biegi przełajowe – Biegi przełajowe to dyscyplina sportowa, która polega na biegu w terenie.

Oferta klubu jest różnorodna i dostosowana do różnych grup wiekowych oraz poziomów zaawansowania.

Dla najmłodszych członków czekają zajęcia wprowadzające, które pomagają rozwijać umiejętności sportowe od najmłodszych lat. Młodzieży i dorosłym klub oferuje zaawansowane treningi, które pozwalają osiągać wyższy poziom w danej dyscyplinie.

Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny jest miejscem, gdzie zainteresowani dyscyplinami biegi sztafetowe, biegi sztafetowe i biegi przełajowe mogą doskonalić swoje umiejętności, osiągać sportowe cele i spełniać marzenia.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny pod numerem 598342566 lub przez formularz kontaktowy. Dołącz do klubu już teraz!


Zweryfikowano 30 sierpnia 2023 przez KlubySportowe.pl

NIP: 8431570226 REGON: 220519387

Inne kluby pobliżu


Chojnicki Klub Żeglarski

Żeglarstwo, Kajakarstwo, Charzykowy (12,8 km)

CF Falanga

CrossTraining i 4 inne dyscypliny, Chojnice (13,7 km)

MKS Chojniczanka 1930

Piłka nożna, Chojnice (14,1 km)

Stowarzyszenie Tenis Stołowy

Tenis stołowy, Chojnice (14,5 km)

KS Kolejarz

Piłka nożna, Chojnice (14,8 km)