ul. Generała Józefa Bema 23/29
87-100 Toruń

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Data założenia: 6 grudnia 2019

Informacje o klubie

Klub sportowy MKS Le Soleil został założony 6 grudnia 2019 roku. Od ponad 4 lat dostarcza wrażeń sportowych mieszkańcom Torunia oraz okolic.

Klub mieści się pod adresem ul. Generała Józefa Bema 23/29 w Toruniu i oferuje zajęcia związane z następującymi dyscyplinami:

  • Łyżwiarstwo figurowe – Łyżwiarstwo figurowe to jedna z dyscyplin sportów zimowych, która polega na jeździe na łyżwach figurowych indywidualnie, w parach lub w zespołach.
  • Balet – Balet to jedna z technik tańca, nazywana także tańcem klasycznym, która wykorzystywana jest przez tancerzy w widowiskach teatralnych.

Oferta klubu jest różnorodna i dostosowana do różnych grup wiekowych oraz poziomów zaawansowania.

Dla najmłodszych członków czekają zajęcia wprowadzające, które pomagają rozwijać umiejętności sportowe od najmłodszych lat. Młodzieży i dorosłym klub oferuje zaawansowane treningi, które pozwalają osiągać wyższy poziom w danej dyscyplinie.

MKS Le Soleil jest miejscem, gdzie zainteresowani dyscyplinami Łyżwiarstwo figurowe i balet mogą doskonalić swoje umiejętności, osiągać sportowe cele i spełniać marzenia.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z MKS Le Soleil pod numerem 515061421 lub przez formularz kontaktowy. Dołącz do klubu już teraz!


Zweryfikowano 3 kwietnia 2024 przez KlubySportowe.pl

NIP: 9562357597 REGON: 385076542

Inne kluby pobliżu


KS Pomorzanin

Piłka nożna, Toruń (0,1 km)

KH Energa

Hokej na lodzie, Toruń (0,3 km)

Toruńska Liga Unihokeja

Unihokej, Toruń (0,5 km)

Toruński Klub Curlingowy

Curling, Toruń (0,5 km)

UKS Budowlanka

Siatkówka, Toruń (0,9 km)