pl. Władysława Jagiełły 1
57-300 Kłodzko

Dla dzieci i młodzieży.
Data założenia: 18 lutego 1998
WWW

Informacje o klubie

Klub sportowy Klub Sudety został założony 18 lutego 1998 roku i jest wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000061944. Od ponad 26 lat dostarcza wrażeń sportowych mieszkańcom Kłodzka oraz okolic.

Klub mieści się pod adresem pl. Władysława Jagiełły 1 w Kłodzku i oferuje zajęcia związane z następującymi dyscyplinami:

  • Narciarstwo alpejskie – Narciarstwo alpejskie to jedna z dyscyplin sportów zimowych, która polega na jak najszybszych zjazdach ze stoku górskiego na długich nartach.
  • Kolarstwo klasyczne – Kolarstwo klasyczne to ogólna nazwa dla 13 dyscyplin kolarskich (z wykorzystaniem roweru) zatwierdzonych przez UCI, wśród których najpopularniejsze to kolarstwo szosowe, kolarstwo przełajowe oraz kolarstwo górskie.
  • Brydż sportowy – Brydż sportowy to rodzaj logicznej gry karcianej, składającej się z dwóch części: licytacji oraz rozgrywki, w której udział biorą dwie drużyny — każda po dwóch zawodników.
  • Strzelectwo sportowe – Strzelectwo sportowe to dyscyplina polegająca na współzawodnictwie w strzelaniu do tarczy lub celów ruchomych, w której zawodnicy wykorzystują sportową broń palną lub pneumatyczną.
  • Warcaby – Warcaby to rodzaj gry planszowej, która rozgrywana jest na szachownicy 12 pionkami białymi i 12 czarnymi, a jej celem jest pozbawienie przeciwnika możliwości ruchu.
  • Bowling – Bowling jest najpopularniejszą odmianą gry w kręgle.

Oferta klubu jest różnorodna i dostosowana do różnych grup wiekowych oraz poziomów zaawansowania.

Dla najmłodszych członków czekają zajęcia wprowadzające, które pomagają rozwijać umiejętności sportowe od najmłodszych lat. Młodzieży i dorosłym klub oferuje zaawansowane treningi, które pozwalają osiągać wyższy poziom w danej dyscyplinie.

Klub Sudety jest miejscem, gdzie zainteresowani dyscyplinami narciarstwo alpejskie, kolarstwo klasyczne, brydż sportowy, strzelectwo sportowe, warcaby i bowling mogą doskonalić swoje umiejętności, osiągać sportowe cele i spełniać marzenia.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z Klub Sudety pod numerem 661660848 lub przez formularz kontaktowy. Dołącz do klubu już teraz!


Zweryfikowano 18 września 2023 przez KlubySportowe.pl

NIP: 8831662771 REGON: 890659391 KRS: 0000061944

Narciarstwo alpejskie w pobliżu


UKS Kna Dzikowiec

Narciarstwo alpejskie, Boguszów-Gorce (44,8 km)

Klub Sportowy Ski Racing Club

Narciarstwo alpejskie, Snowboard, Biestrzyków (71,1 km)

Klub Sportów Wodnych Farwater

Żeglarstwo i 6 innych dyscyplin, Jawor (80,6 km)

Kolarstwo klasyczne w pobliżu


Klub Kolarstwa

Kolarstwo klasyczne, Wałbrzych (45,7 km)

Klub Sportowy Sułek Sport

Kolarstwo klasyczne, Świdnica (47,0 km)

UKS Moto Jelcz

Kolarstwo i 3 inne dyscypliny, Jelcz-Laskowice (81,6 km)

Inne kluby pobliżu


Herakles Fight Club Kłodzko

Kick-boxing, Kłodzko (0,9 km)

Uczniowski Klub Sportowy Trzy Twierdze

Strzelectwo sportowe, Kłodzko (1,4 km)

UKS HS Team

Pływanie, Kłodzko (1,4 km)

Uczniowski Klub Sportowy Impuls

Pływanie i 3 inne dyscypliny, Kłodzko (1,6 km)

Kondycja.net Team

Kolarstwo górskie (MTB), Kłodzko (2,0 km)