ul. Widokowa 6
59-400 Jawor

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Data założenia: 3 listopada 2010

Informacje o klubie

Klub sportowy Klub Sportów Wodnych Farwater został założony 3 listopada 2010 roku. Od ponad 13 lat dostarcza wrażeń sportowych mieszkańcom Jawora oraz okolic.

Klub mieści się pod adresem ul. Widokowa 6 w Jaworze i oferuje zajęcia związane z następującymi dyscyplinami:

  • Żeglarstwo – Żeglarstwo to dyscyplina sportowa uprawiana przy wykorzystaniu jednostek pływających napędzanych siłą wiatru za pośrednictwem żagli.
  • Narciarstwo wodne – Narciarstwo wodne to dyscyplina sportowa, polegająca na jeździe na nartach po wodzie za motorówką lub elektrycznym wyciągiem narciarskim.
  • Windsurfing – Windsurfing to dyscyplina sportowa nazywana również żeglarstwem deskowym, polegająca na żeglowaniu podobnym do jachtowego, jednak przy wykorzystaniu deski, do której przymocowany jest pędnik.
  • Kitesurfing – Kitesurfing to rodzaj sportu wodnego, w którym zawodnik porusza się po wodzie na specjalnej desce, napędzanej siłą wiatru przez samodzielnie sterowany latawiec.
  • Narciarstwo alpejskie – Narciarstwo alpejskie to jedna z dyscyplin sportów zimowych, która polega na jak najszybszych zjazdach ze stoku górskiego na długich nartach.
  • Snowboard – Snowboarding to zimowa dyscyplina sportowa, która polega na jeździe i manewrowaniu na desce snowboardowej.

Oferta klubu jest różnorodna i dostosowana do różnych grup wiekowych oraz poziomów zaawansowania.

Dla najmłodszych członków czekają zajęcia wprowadzające, które pomagają rozwijać umiejętności sportowe od najmłodszych lat. Młodzieży i dorosłym klub oferuje zaawansowane treningi, które pozwalają osiągać wyższy poziom w danej dyscyplinie.

Klub Sportów Wodnych Farwater jest miejscem, gdzie zainteresowani dyscyplinami Żeglarstwo, narciarstwo wodne, windsurfing, kitesurfing, narciarstwo alpejskie i snowboard mogą doskonalić swoje umiejętności, osiągać sportowe cele i spełniać marzenia.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z Klub Sportów Wodnych Farwater pod numerem 500344822 lub przez formularz kontaktowy. Dołącz do klubu już teraz!


Zweryfikowano 15 sierpnia 2023 przez KlubySportowe.pl

NIP: 6951512139 REGON: 021388640

Żeglarstwo w pobliżu


Uczniowski Klub Żeglarski Pirat Bolesławiec

Żeglarstwo, Łaziska (42,3 km)

Uczniowski Klub Sportowy Opti Odra

Żeglarstwo, Wrocław (55,0 km)

Klub Sportów Wodnych Marina Viator

Żeglarstwo, Wrocław (58,3 km)

Uczniowski Klub Sportowy Żeglarz

Żeglarstwo, Wrocław (59,6 km)

Klub Żeglarski Izery

Żeglarstwo, Sucha (59,9 km)

Inne kluby pobliżu


Uczniowski Klub Pływacki Na Fali

Pływanie, Jawor (3,2 km)

Jaworski Klub Sportowy Spartakus

Siatkówka, Jawor (5,5 km)

Jaworski Klub Sportowy Vorenus

Boks, Jawor (5,8 km)

Akademia Taekwon-Do Czereda

Taekwondo, Legnica (12,2 km)

KS Konfeks

Piłka nożna, Tenis stołowy, Legnica (12,3 km)