ul. Wspólna 12
05-270 Marki

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Data założenia: 30 września 2014

Informacje o klubie

Klub sportowy MKS Marcovia został założony 30 września 2014 roku. Od ponad 9 lat dostarcza wrażeń sportowych mieszkańcom miejscowości Marki oraz okolic.

Klub mieści się pod adresem ul. Wspólna 12 w miejscowości Marki i oferuje zajęcia związane z następującymi dyscyplinami:

  • Piłka nożna – Piłka nożna to rodzaj gry zespołowej rozgrywany na trawiastym boisku, której celem jest zdobycie jak największej liczby punktów poprzez wbicie piłki do bramki przeciwnika.
  • Piłka ręczna – Piłka ręczna to jedna z dyscyplin zespołowych rozgrywana w hali sportowej, w której zawodnicy podają piłkę rękoma w celu umieszczenia jej w bramce przeciwnika.
  • Korfball – Korfball jest jedynym, koedukacyjnym sportem drużynowym, gdzie punkty są zdobywane poprzez rzucanie piłką do kosza (bez tablicy) rywala.
  • Biegi sprinterskie – Biegi sprinterskie to konkurencja lekkoatletyczna, która polega na szybkim biegu na krótkich dystansach.
  • Pływanie – Pływanie to dyscyplina sportów wodnych, w której należy w jak najkrótszym czasie pokonać dany dystans w określonym stylu pływackim.
  • Badminton – Badminton to rodzaj gry rakietowej, która polega na naprzemiennym odbijaniu lotki ponad siatką przy użyciu rakiet.

Oferta klubu jest różnorodna i dostosowana do różnych grup wiekowych oraz poziomów zaawansowania.

Dla najmłodszych członków czekają zajęcia wprowadzające, które pomagają rozwijać umiejętności sportowe od najmłodszych lat. Młodzieży i dorosłym klub oferuje zaawansowane treningi, które pozwalają osiągać wyższy poziom w danej dyscyplinie.

MKS Marcovia jest miejscem, gdzie zainteresowani dyscyplinami piłka nożna, piłka ręczna, korfball, biegi sprinterskie, pływanie i badminton mogą doskonalić swoje umiejętności, osiągać sportowe cele i spełniać marzenia.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z MKS Marcovia pod numerem 515072215 lub przez formularz kontaktowy. Dołącz do klubu już teraz!


Zweryfikowano 4 marca 2024 przez KlubySportowe.pl

NIP: 1251629753

Piłka nożna w pobliżu


GLKS Sarnów/Dalików

Piłka nożna, Sarnów (8,3 km)

Uczniowski Klub Sportowy Jedynka

Piłka nożna i 3 inne dyscypliny, Koło (11,0 km)

Zgierski Klub Sportowy Włókniarz

Piłka nożna, Zgierz (18,7 km)

Piłka ręczna w pobliżu


UKS Trops

Piłka ręczna, Poddębice (13,3 km)

Masters Handball Team Pabianice

Piłka ręczna, Pabianice (32,1 km)

UKS Jedynka

Piłka ręczna, Unihokej, Sieradz (45,9 km)

MKS Piotrcovia sp. z o.o.

Piłka ręczna kobiet, Piłka ręczna, Piotrków Trybunalski (67,5 km)

Piotrkowianin

Piłka ręczna, Piotrków Trybunalski (68,7 km)