Cyprianka 107
87-811 Cyprianka

Data założenia: 4 maja 1995

Informacje o klubie

Klub sportowy UKS Cyprianka został założony 4 maja 1995 roku. Od ponad 29 lat dostarcza wrażeń sportowych mieszkańcom miejscowości Cyprianka oraz okolic.

Klub mieści się pod adresem Cyprianka 107 w miejscowości Cyprianka i oferuje zajęcia związane z następującymi dyscyplinami:

  • Czwórbój lekkoatletyczny – Czwórbój lekkoatletyczny to dyscyplina lekkoatletyczna dla uczniów i uczennic klas szkoły podstawowej.
  • Rzut oszczepem – Rzut oszczepem to rodzaj konkurencji lekkoatletycznej, rozgrywanej na specjalnej rzutni lekkoatletycznej, która polega na rzucie oszczepem w taki sposób, by zostawił on jak najdalej ślad wbicia w wyznaczonym polu rzutów.
  • Biegi sprinterskie – Biegi sprinterskie to konkurencja lekkoatletyczna, która polega na szybkim biegu na krótkich dystansach.

UKS Cyprianka jest miejscem, gdzie zainteresowani dyscyplinami czwórbój lekkoatletyczny, rzut oszczepem i biegi sprinterskie mogą doskonalić swoje umiejętności, osiągać sportowe cele i spełniać marzenia.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z UKS Cyprianka pod numerem 542516717 lub przez formularz kontaktowy. Dołącz do klubu już teraz!


Zweryfikowano 18 września 2023 przez KlubySportowe.pl

NIP: 8881944566 REGON: 910295382

Czwórbój lekkoatletyczny w pobliżu


Klub Sportowy Schulo Team

Biegi sprinterskie i 9 innych dyscyplin, Działdowo (89,6 km)

Inne kluby pobliżu


Klub Sportów Walki Tora

Karate, Kick-boxing, Szpetal Górny (5,5 km)

Klub bokserski Champion

Boks, Włocławek (8,3 km)

Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie

Wioślarstwo i 3 inne dyscypliny, Włocławek (8,3 km)

UKS Football Academy Włocławek

Piłka nożna, Włocławek (8,8 km)

Academy Martial Arts

Karate i 3 inne dyscypliny, Włocławek (8,8 km)