ul. dr. Jana W. Jędrzejewicza 1/18
09-100 Płońsk

Data założenia: 26 kwietnia 1994

Informacje o klubie

Międzyszkolny Klub Sportowy Bank Spółdzielczy został założony 26 kwietnia 1994 roku. Od ponad 30 lat dostarcza wrażeń sportowych mieszkańcom miejscowości Płońsk oraz okolic.

Klub mieści się pod adresem ul. dr. Jana W. Jędrzejewicza 1/18 w miejscowości Płońsk i oferuje zajęcia związane z następującymi dyscyplinami:

  • Rzut dyskiem – Rzut dyskiem należy do konkurencji lekkoatletycznych i polega na wyrzuceniu siłą jednej ręki dysku najdalej jak to możliwe.
  • Biegi przez płotki – Bieg przez płotki to jeden z rodzajów biegowych konkurencji lekkoatletycznych, związanych z przeskakiwaniem zawodników przez płotki.
  • Biegi sprinterskie – Biegi sprinterskie to konkurencja lekkoatletyczna, która polega na szybkim biegu na krótkich dystansach.
  • Biegi sztafetowe – Biegi sztafetowe to odmiana zespołowej konkurencji sportowej, która polega na przepisowym i jak najszybszym przeniesieniu pałeczki na określonym dystansie przez kolejnych zawodników.
  • Chód sportowy – Chód sportowy należy do grupy konkurencji lekkoatletycznych, która polega na pokonaniu określonego dystansu ze stałym kontaktem z podłożem jednej stopy.
  • Pchnięcie kulą – Pchnięcie kulą to jedna z konkurencji lekkoatletycznych, polegająca na wypchnięciu kuli jednorącz z koła na jak najdłuższy dystans.
  • Skoki w dal – Skoki w dal to jedna z konkurencji lekkoatletycznych, które polegają na odpowiednim wybiciu się z belki i wylądowaniu na wydzielonej skoczni na jak największej odległości.
  • Skoki wzwyż – Skok wzwyż to dyscyplina sportowa, która polega na wybiciu się ponad poprzeczkę zawieszoną na specjalnych stojakach.
  • Trójskok – Trójskok jest konkurencją lekkoatletyczną, która polega na wykonaniu trzech następujących po sobie skoków i wylądowaniu na piaszczystej skoczni na najdłuższym dystansie.
  • Rzut młotem – Rzut młotem należy do konkurencji lekkoatletycznych i polega na rzucie kulą za pomocą uchwytu przyczepionego linką do kuli.

Międzyszkolny Klub Sportowy Bank Spółdzielczy jest miejscem, gdzie zainteresowani dyscyplinami rzut dyskiem, biegi przez płotki, biegi sprinterskie, biegi sztafetowe, chód sportowy, pchnięcie kulą, skoki w dal, skoki wzwyż, trójskok i rzut młotem mogą doskonalić swoje umiejętności, osiągać sportowe cele i spełniać marzenia.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z Międzyszkolny Klub Sportowy Bank Spółdzielczy pod numerem 694798391 lub przez formularz kontaktowy. Dołącz do klubu już teraz!


Zweryfikowano 9 listopada 2023 przez KlubySportowe.pl

NIP: 5671163074 REGON: 130167050

Biegi przez płotki w pobliżu


Klub Atak Agrykola

Czwórbój lekkoatletyczny i 3 inne dyscypliny, Warszawa (57,5 km)

Warszawski Klub Sportowy Ursus

Piłka nożna i 4 inne dyscypliny, Warszawa (59,8 km)

Klub Sportowy Czempion

Biegi sprinterskie i 3 inne dyscypliny, Warszawa (66,7 km)

Klub Sportowy Schulo Team

Biegi sprinterskie i 9 innych dyscyplin, Działdowo (70,0 km)

Inne kluby pobliżu


Płońska Akademia Futbolu w Płońsku

Piłka nożna, Płońsk (0,6 km)

Płońskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego Impas

Brydż sportowy, Płońsk (0,7 km)

Pływacki Uczniowski Klub Sportowy Plońsk

Pływanie, Płońsk (1,1 km)

Gminny Uczniowski Klub Sportowy Orzeł Siedlin

Piłka nożna, Siedlin (3,5 km)

Klub Sportowy Gks Gumino

Piłka nożna, Nowe Gumino (9,7 km)