ul. Sobieskiego 69
67-300 Szprotawa

Dla dzieci, młodzieży i niepełnosprawnych.
Data założenia: 3 października 2019

Informacje o klubie

Uczniowski Klub Sportowy Iskra został założony 3 października 2019 roku. Od ponad 4 lat dostarcza wrażeń sportowych mieszkańcom miejscowości Szprotawa oraz okolic.

Klub mieści się pod adresem ul. Sobieskiego 69 w miejscowości Szprotawa i oferuje zajęcia związane z następującymi dyscyplinami:

  • Narciarstwo alpejskie – Narciarstwo alpejskie to jedna z dyscyplin sportów zimowych, która polega na jak najszybszych zjazdach ze stoku górskiego na długich nartach.
  • Unihokej – Unihokej to sport drużynowy, który rozgrywany jest w halach sportowych, a jego zasady są bardziej zbliżone do piłki nożnej niż do hokeja na lodzie.
  • Pływanie – Pływanie to dyscyplina sportów wodnych, w której należy w jak najkrótszym czasie pokonać dany dystans w określonym stylu pływackim.
  • Kajakarstwo – Kajakarstwo to grupa dyscyplin sportowych, które są uprawiane indywidualnie lub w grupach na kajakach i kanadyjkach (łódki o wydłużonym kształcie).
  • Piłka nożna – Piłka nożna to rodzaj gry zespołowej rozgrywany na trawiastym boisku, której celem jest zdobycie jak największej liczby punktów poprzez wbicie piłki do bramki przeciwnika.
  • Bowling – Bowling jest najpopularniejszą odmianą gry w kręgle.

Oferta klubu jest różnorodna i dostosowana do różnych grup wiekowych oraz poziomów zaawansowania.

Dla najmłodszych członków czekają zajęcia wprowadzające, które pomagają rozwijać umiejętności sportowe od najmłodszych lat. Młodzieży i dorosłym klub oferuje zaawansowane treningi, które pozwalają osiągać wyższy poziom w danej dyscyplinie.

Uczniowski Klub Sportowy Iskra jest miejscem, gdzie zainteresowani dyscyplinami narciarstwo alpejskie, unihokej, pływanie, kajakarstwo, piłka nożna i bowling mogą doskonalić swoje umiejętności, osiągać sportowe cele i spełniać marzenia.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z Uczniowski Klub Sportowy Iskra pod numerem 516794858 lub przez formularz kontaktowy. Dołącz do klubu już teraz!


Zweryfikowano 29 sierpnia 2023 przez KlubySportowe.pl

NIP: 9241914290 REGON: 384697489

Narciarstwo alpejskie w pobliżu


Klub Sportów Wodnych Farwater

Żeglarstwo i 6 innych dyscyplin, Jawor (69,0 km)

Inne kluby pobliżu


KS Szprotavia

Piłka nożna, Szprotawa (1,8 km)

Klub Oyama Karate Fudo

Karate, Bożnów (12,9 km)

Uczniowski Klub Sportowy Football Academy

Piłka nożna, Żagań (14,8 km)

UKS Spartak

Siatkówka, Żagań (14,9 km)

Klub Sportowy Żagań Shadows

Futbol amerykański, Żagań (15,9 km)