Lipinki 48
38-305 Lipinki

Data założenia: 14 grudnia 1995
WWW

Informacje o klubie

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Przy Szkole Podstawowej został założony 14 grudnia 1995 roku. Od ponad 28 lat dostarcza wrażeń sportowych mieszkańcom miejscowości Lipinki oraz okolic.

Klub mieści się pod adresem Lipinki 48 w miejscowości Lipinki i oferuje zajęcia związane z następującymi dyscyplinami:

  • Biegi przełajowe – Biegi przełajowe to dyscyplina sportowa, która polega na biegu w terenie.
  • Biegi przez płotki – Bieg przez płotki to jeden z rodzajów biegowych konkurencji lekkoatletycznych, związanych z przeskakiwaniem zawodników przez płotki.
  • Biegi sprinterskie – Biegi sprinterskie to konkurencja lekkoatletyczna, która polega na szybkim biegu na krótkich dystansach.
  • Biegi sztafetowe – Biegi sztafetowe to odmiana zespołowej konkurencji sportowej, która polega na przepisowym i jak najszybszym przeniesieniu pałeczki na określonym dystansie przez kolejnych zawodników.
  • Pchnięcie kulą – Pchnięcie kulą to jedna z konkurencji lekkoatletycznych, polegająca na wypchnięciu kuli jednorącz z koła na jak najdłuższy dystans.
  • Rzut oszczepem – Rzut oszczepem to rodzaj konkurencji lekkoatletycznej, rozgrywanej na specjalnej rzutni lekkoatletycznej, która polega na rzucie oszczepem w taki sposób, by zostawił on jak najdalej ślad wbicia w wyznaczonym polu rzutów.
  • Skoki w dal – Skoki w dal to jedna z konkurencji lekkoatletycznych, które polegają na odpowiednim wybiciu się z belki i wylądowaniu na wydzielonej skoczni na jak największej odległości.
  • Skoki wzwyż – Skok wzwyż to dyscyplina sportowa, która polega na wybiciu się ponad poprzeczkę zawieszoną na specjalnych stojakach.
  • Szachy – Szachy należą do strategicznych gier planszowych, które rozgrywane są pomiędzy dwoma zawodnikami na 64-polowej szachownicy, a zadaniem każdego gracza jest pojmanie króla.
  • Czwórbój lekkoatletyczny – Czwórbój lekkoatletyczny to dyscyplina lekkoatletyczna dla uczniów i uczennic klas szkoły podstawowej.

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Przy Szkole Podstawowej jest miejscem, gdzie zainteresowani dyscyplinami biegi przełajowe, biegi przez płotki, biegi sprinterskie, biegi sztafetowe, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, skoki w dal, skoki wzwyż, szachy i czwórbój lekkoatletyczny mogą doskonalić swoje umiejętności, osiągać sportowe cele i spełniać marzenia.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Przy Szkole Podstawowej pod numerem +48601625210 lub przez formularz kontaktowy. Dołącz do klubu już teraz!


Zweryfikowano 9 listopada 2023 przez KlubySportowe.pl

NIP: 7381989335 REGON: 120016235

Biegi przełajowe w pobliżu


Towarzystwo Sportowe Piastovia Miejsce Piastowe

Piłka nożna i 3 inne dyscypliny, Miejsce Piastowe (34,8 km)

Krośnieński Klub Biegacza Mosir

Biegi sprinterskie, Biegi przełajowe, Krosno (35,0 km)

MUKLA Dębica

Biegi przełajowe, Czwórbój lekkoatletyczny, Dębica (43,8 km)

Klub Sportowy Akantos

Biegi sprinterskie i 3 inne dyscypliny, Łoniowa (51,3 km)

Stowarzyszenie Sportowo-Turystyczne Lubcza

Biegi przełajowe, Racławówka (57,7 km)

Inne kluby pobliżu


Biecki Klub Karate Kyokushin

Karate, Biecz (7,0 km)

Akademia Piłkarska Aserekteam

Piłka nożna, Gorlice (9,7 km)

KK Grupetto Gorlice

Kolarstwo górskie, Kolarstwo klasyczne, Gorlice (10,7 km)

UKS Szóstka

Piłka nożna, Jasło (12,8 km)

Klub Sportów Walki Invictus

Boks, Jasło (14,1 km)