ul. Bohaterów Bielnika 30
64-200 Wolsztyn

Data założenia: 30 sierpnia 1992

Informacje o klubie

Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Iskra został założony 30 sierpnia 1992 roku. Od ponad 31 lat dostarcza wrażeń sportowych mieszkańcom Wolsztyna oraz okolic.

Klub mieści się pod adresem ul. Bohaterów Bielnika 30 w Wolsztynie i oferuje zajęcia związane z następującymi dyscyplinami:

  • Skoki w dal – Skoki w dal to jedna z konkurencji lekkoatletycznych, które polegają na odpowiednim wybiciu się z belki i wylądowaniu na wydzielonej skoczni na jak największej odległości.
  • Skoki wzwyż – Skok wzwyż to dyscyplina sportowa, która polega na wybiciu się ponad poprzeczkę zawieszoną na specjalnych stojakach.
  • Trójskok – Trójskok jest konkurencją lekkoatletyczną, która polega na wykonaniu trzech następujących po sobie skoków i wylądowaniu na piaszczystej skoczni na najdłuższym dystansie.
  • Biegi przez płotki – Bieg przez płotki to jeden z rodzajów biegowych konkurencji lekkoatletycznych, związanych z przeskakiwaniem zawodników przez płotki.
  • Biegi sprinterskie – Biegi sprinterskie to konkurencja lekkoatletyczna, która polega na szybkim biegu na krótkich dystansach.
  • Biegi przełajowe – Biegi przełajowe to dyscyplina sportowa, która polega na biegu w terenie.
  • Badminton – Badminton to rodzaj gry rakietowej, która polega na naprzemiennym odbijaniu lotki ponad siatką przy użyciu rakiet.

Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Iskra jest miejscem, gdzie zainteresowani dyscyplinami skoki w dal, skoki wzwyż, trójskok, biegi przez płotki, biegi sprinterskie, biegi przełajowe i badminton mogą doskonalić swoje umiejętności, osiągać sportowe cele i spełniać marzenia.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Iskra pod numerem 663401372 lub przez formularz kontaktowy. Dołącz do klubu już teraz!


Zweryfikowano 2 listopada 2023 przez KlubySportowe.pl

NIP: 9231318155 REGON: 970521676

Skoki w dal w pobliżu


Rokietnicki Klub Lekkoatletyczny Kusy

Biegi sprinterskie i 3 inne dyscypliny, Rokietnica (61,8 km)

Inne kluby pobliżu


Klub Sportowy Grom

Piłka nożna, Wolsztyn (1,8 km)

WMLKS Nadodrze

Biegi sprinterskie, Pchnięcie kulą, Powodowo (3,0 km)

Harcerski Klub Sportowy Azymut

Bieg na orientację (BnO), Mochy (13,7 km)

KS Płomień

Piłka nożna, Przyprostynia (16,9 km)

Grodziska Akademia Piłkarska

Piłka nożna, Grodzisk Wielkopolski (21,2 km)