ul. Sportowa 3
43-600 Jaworzno

Data założenia: 2 sierpnia 1999
WWW

Informacje o klubie

Klub sportowy Ośrodek Ćwiczeń Siłowych Euro Gym został założony 2 sierpnia 1999 roku. Od ponad 24 lat dostarcza wrażeń sportowych mieszkańcom Jaworzna oraz okolic.

Klub mieści się pod adresem ul. Sportowa 3 w Jaworznie i oferuje zajęcia związane z następującymi dyscyplinami:

  • Podnoszenie ciężarów – Podnoszenie ciężarów to jedna z dyscyplin ciężkiej atletyki.
  • Pilates – Pilates to ogólnorozwojowy trening całego ciała, którego celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała bez konieczności używania dodatkowych akcesoriów, czy przyrządów.
  • Zumba – Zumba to odmiana fitnessu, łącząca tańce latynoamerykańskie i aerobik, gdzie uczestnicy wykonują zadane układy choreograficzne.
  • Kulturystyka – Kulturystyka to jedna z dyscyplin sportowych, która polega na kształtowaniu sylwetki za pomocą ćwiczeń siłowych z obciążeniem oraz maksymalnej redukcji tkanki tłuszczowej, by uwydatnić mięśnie.
  • Strongman – Strongman to jedna z dyscyplin sportu siłowego.
  • Trójbój siłowy – Trójbój siłowy to dyscyplina sportu dla kobiet i mężczyzn, na którą składają się 3 konkurencje siłowe.

Ośrodek Ćwiczeń Siłowych Euro Gym jest miejscem, gdzie zainteresowani dyscyplinami podnoszenie ciężarów, pilates, zumba, kulturystyka, strongman i trójbój siłowy mogą doskonalić swoje umiejętności, osiągać sportowe cele i spełniać marzenia.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z Ośrodek Ćwiczeń Siłowych Euro Gym pod numerem 609604400 lub przez formularz kontaktowy. Dołącz do klubu już teraz!


Zweryfikowano 11 lutego 2024 przez KlubySportowe.pl

NIP: 6321319814

Podnoszenie ciężarów w pobliżu


SNG WILD DUCKS

Triathlon i 7 innych dyscyplin, Zgierz (21,2 km)

Pilates w pobliżu


MOVS Studio

Pilates i 4 inne dyscypliny, Łódź (27,2 km)

Klub Sportowy Silni i Zdrowi

Kolarstwo górskie (MTB), Pilates, Dobrzyków (73,4 km)