ul. Słowiańska 78
61-664 Poznań

Dla dzieci, młodzieży, dorosłych, niepełnosprawnych i seniorów.
Data założenia: 1 stycznia 1970
WWW

Informacje o klubie

Klub Sportowy Posnania został założony 1 stycznia 1970 roku i jest wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000096317. Od ponad 54 lat dostarcza wrażeń sportowych mieszkańcom Poznania oraz okolic.

Klub mieści się pod adresem ul. Słowiańska 78 w Poznaniu i oferuje zajęcia związane z następującymi dyscyplinami:

  • Kajakarstwo – Kajakarstwo to grupa dyscyplin sportowych, które są uprawiane indywidualnie lub w grupach na kajakach i kanadyjkach (łódki o wydłużonym kształcie).
  • Wioślarstwo – Wioślarstwo jest dyscypliną sportową polegającą na wyścigach bezpokładowych łodzi, które poruszane są przez siłę mięśni wioślarza i jednopiórowe wiosła.
  • Pływanie – Pływanie to dyscyplina sportów wodnych, w której należy w jak najkrótszym czasie pokonać dany dystans w określonym stylu pływackim.
  • Triathlon – Triathlon to wszechstronna dyscyplina sportowa dedykowana kobietom i mężczyznom, łącząca pływanie, bieganie i kolarstwo.
  • Piłka ręczna – Piłka ręczna to jedna z dyscyplin zespołowych rozgrywana w hali sportowej, w której zawodnicy podają piłkę rękoma w celu umieszczenia jej w bramce przeciwnika.
  • Rugby – Rugby to zespołowa gra sportowa dwóch drużyn, gdzie punkty są zdobywane owalną piłką podawaną ręcznie lub kopaną.
  • Akrobatyka sportowa – Akrobatyka sportowa, nazywana także gimnastyką akrobatyczną, jest dyscypliną polegającą na prezentowaniu układów gimnastycznych w parach i grupach.
  • Gimnastyka sportowa – Gimnastyka sportowa to dyscyplina sportu, która łączy w sobie elementy gimnastyki i ćwiczeń fizycznych.

Oferta klubu jest różnorodna i dostosowana do różnych grup wiekowych oraz poziomów zaawansowania.

Dla najmłodszych członków czekają zajęcia wprowadzające, które pomagają rozwijać umiejętności sportowe od najmłodszych lat. Młodzieży i dorosłym klub oferuje zaawansowane treningi, które pozwalają osiągać wyższy poziom w danej dyscyplinie.

Klub Sportowy Posnania jest miejscem, gdzie zainteresowani dyscyplinami kajakarstwo, wioślarstwo, pływanie, triathlon, piłka ręczna, rugby, akrobatyka sportowa i gimnastyka sportowa mogą doskonalić swoje umiejętności, osiągać sportowe cele i spełniać marzenia.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z Klub Sportowy Posnania pod numerem 601754463 lub przez formularz kontaktowy. Dołącz do klubu już teraz!


Zweryfikowano 1 września 2023 przez KlubySportowe.pl

NIP: 7770003417 REGON: 001316834 KRS: 0000096317

Kajakarstwo w pobliżu


Energetyk. Klub sportowy

Siatkówka i 5 innych dyscyplin, Poznań (3,5 km)

KS Warta

Kajakarstwo i 6 innych dyscyplin, Poznań (4,2 km)

Klub Sportowy Tsunami

Żeglarstwo i 3 inne dyscypliny, Poznań (4,7 km)

Fundacja Sportowe Lusówko

Kajakarstwo, Stand up paddle (SUP), Lusówko (19,8 km)

Klub Sportowy Jacht Klub

Żeglarstwo, Kajakarstwo, Sława (86,5 km)

Inne kluby pobliżu


TPS Winogrady

Piłka nożna, Poznań (1,6 km)

Klub Sportowy Capricorns

Quadball, Poznań (1,7 km)

Klub Sportowy Koziołek

Piłka nożna, Poznań (1,9 km)

Uczniowski Klub Sportowy 45

Piłka nożna, Koszykówka, Poznań (2,1 km)

Poznański Klub Karate Kyokushin

Karate, Poznań (2,3 km)