ul. Warsztatowa 8
64-920 Piła

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Informacje o klubie

Klub sportowy Gym Factory Fitness & Fight jest wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000586210 i stale dostarcza wrażeń sportowych mieszkańcom Piły oraz okolic.

Klub mieści się pod adresem ul. Warsztatowa 8 w Pile i oferuje zajęcia związane z następującymi dyscyplinami:

  • Kettlebell lifting – Ketllebell lifting to dyscyplina wymagająca siły, wytrzymałości i kontroli ciała.
  • Stretching – Stretching to trening statyczny lub dynamiczny, polegający na rozciąganiu mięśni w celu ich uelastycznienia.
  • Body pump – Body pump to grupowe ćwiczenia fitnessowe, łączące ze sobą ćwiczenia siłowe oraz wytrzymałościowe z obciążeniami.
  • TBC – Trening TBC czyli Total Body Conditioning jest odmianą treningu aerobowego, polegającą na rzeźbieniu mięśni całego ciała.
  • Zumba – Zumba to odmiana fitnessu, łącząca tańce latynoamerykańskie i aerobik, gdzie uczestnicy wykonują zadane układy choreograficzne.
  • Latino solo – Latino solo to styl taneczny, który łączy w sobie elementy samby, cha-chy oraz rumby.
  • Spinning – Spinning to dynamiczna forma treningu aerobowego na rowerach stacjonarnych, która jest symulacją jazdy po nierównym terenie.
  • MMA – MMA, czyli mieszane sztuki walki, to dyscyplina sportowa, w której zawodnicy walczą za pomocą technik z różnych sportów walki i gdzie wszystkie chwyty są dozwolone.
  • Cross Training – Cross training to system treningowy, łączący trening siłowy i kondycyjny, który ma na celu poprawę kondycji, siły mięśni i ich ruchu oraz zwiększenie masy mięśniowej.
  • Brazylijskie jiu-jitsu – Brazylijskie jiu-jitsu to dyscyplina sportowa, która wywodzi się z judo, zapasów i ju-jitsu, charakteryzuje się walką w parterze.

Oferta klubu jest różnorodna i dostosowana do różnych grup wiekowych oraz poziomów zaawansowania.

Dla najmłodszych członków czekają zajęcia wprowadzające, które pomagają rozwijać umiejętności sportowe od najmłodszych lat. Młodzieży i dorosłym klub oferuje zaawansowane treningi, które pozwalają osiągać wyższy poziom w danej dyscyplinie.

Gym Factory Fitness & Fight jest miejscem, gdzie zainteresowani dyscyplinami kettlebell lifting, stretching, body pump, TBC, zumba, latino solo, spinning, MMA, cross Training i brazylijskie jiu-jitsu mogą doskonalić swoje umiejętności, osiągać sportowe cele i spełniać marzenia.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z Gym Factory Fitness & Fight pod numerem 673509900 lub przez formularz kontaktowy. Dołącz do klubu już teraz!


Zweryfikowano 29 kwietnia 2024 przez KlubySportowe.pl

NIP: 7642670740 REGON: 362985060 KRS: 0000586210

Kettlebell lifting w pobliżu


Lubuski Klub Kettlebell

Kettlebell lifting, Strzelce Krajeńskie (77,5 km)

Polskie Stowarzyszenie Maczug i Sportów Atletycznych

Podnoszenie ciężarów, Kettlebell lifting, Poznań (82,6 km)

Stretching w pobliżu


Klub Sportowy Fit Jest Git

TBC i 4 inne dyscypliny, Szczecinek (61,1 km)

Inne kluby pobliżu


Black Birds Muaythai-Kickboxing

Kick-boxing, Boks tajski, Piła (0,3 km)

Gold Crew Samurai Jiu Jitsu Academy

Brazylijskie jiu-jitsu, Piła (0,3 km)

Strzelecki Klub Sportowy Inter - Continental

Strzelectwo sportowe, Piła (0,7 km)

Pilski Klub Morsów Euforia

Morsowanie, Piła (1,0 km)

Sporty Walki

Kick-boxing i 3 inne dyscypliny, Piła (1,5 km)