ul. Generała Władysława Sikorskiego 38
95-200 Pabianice

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Informacje o klubie

Klub sportowy Strefa Ruchu stale dostarcza wrażeń sportowych mieszkańcom Pabianic oraz okolic.

Klub mieści się pod adresem ul. Generała Władysława Sikorskiego 38 w Pabianicach i oferuje zajęcia związane z następującymi dyscyplinami:

  • TBC – Trening TBC czyli Total Body Conditioning jest odmianą treningu aerobowego, polegającą na rzeźbieniu mięśni całego ciała.
  • Body pump – Body pump to grupowe ćwiczenia fitnessowe, łączące ze sobą ćwiczenia siłowe oraz wytrzymałościowe z obciążeniami.
  • Zumba – Zumba to odmiana fitnessu, łącząca tańce latynoamerykańskie i aerobik, gdzie uczestnicy wykonują zadane układy choreograficzne.
  • Dance aerobik – Dance aerobik jest rodzajem grupowego treningu aerobowego, wykonywanego do muzyki i opartego na kilku krótkich kombinacjach tanecznych.
  • Cheerleading – Cheerleading to zorganizowane układy taneczne wykorzystujące elementy gimnastyki, tańca i akrobacji, które mają zagrzewać zespoły sportowe do rywalizacji.
  • Hip-Hop – Hip-hop to nowoczesny styl tańca, który należy do grupy tańców ulicznych i łączy klasyczne techniki hip-hopowe m.
  • Gimnastyka artystyczna – Gimnastyka artystyczna to dyscyplina, w której samodzielnie lub zespołowo odtwarza się układy taneczno-gimnastyczno-akrobatyczne.
  • Akrobatyka sportowa – Akrobatyka sportowa, nazywana także gimnastyką akrobatyczną, jest dyscypliną polegającą na prezentowaniu układów gimnastycznych w parach i grupach.
  • Balet – Balet to jedna z technik tańca, nazywana także tańcem klasycznym, która wykorzystywana jest przez tancerzy w widowiskach teatralnych.
  • Jazz – Jazz to styl tańca, który jest połączeniem baletu, tańca modern, tańców ulicznych oraz tańca akrobatycznego i wymaga od tancerza dużej sprawności ciała.

Oferta klubu jest różnorodna i dostosowana do różnych grup wiekowych oraz poziomów zaawansowania.

Dla najmłodszych członków czekają zajęcia wprowadzające, które pomagają rozwijać umiejętności sportowe od najmłodszych lat. Młodzieży i dorosłym klub oferuje zaawansowane treningi, które pozwalają osiągać wyższy poziom w danej dyscyplinie.

Strefa Ruchu jest miejscem, gdzie zainteresowani dyscyplinami TBC, body pump, zumba, dance aerobik, cheerleading, hip-Hop, gimnastyka artystyczna, akrobatyka sportowa, balet i jazz mogą doskonalić swoje umiejętności, osiągać sportowe cele i spełniać marzenia.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z Strefa Ruchu pod numerem 537294537 lub przez formularz kontaktowy. Dołącz do klubu już teraz!


Zweryfikowano 26 kwietnia 2024 przez KlubySportowe.pl

NIP: 7311366221 REGON: 386322523

TBC w pobliżu


Dream Fitness

Pilates i 8 innych dyscyplin, Chorzów (32,3 km)

Klub Sportowy Inverno

Joga i 4 inne dyscypliny, Skierniewice (62,4 km)

Klub Sportowy Capoeira Akademia ruchu

Capoeira i 3 inne dyscypliny, Częstochowa (94,9 km)

Inne kluby pobliżu


UKS Azymut Pabianice

Bieg na orientację (BnO), Pabianice (1,0 km)

Masters Handball Team Pabianice

Piłka ręczna, Pabianice (1,1 km)

Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja

Kick-boxing, Pabianice (1,5 km)

KS Zjednoczeni

Szermierka, Pabianice (1,6 km)

Pabianicki Klub Tenisowy

Tenis, Pabianice (1,7 km)