Dla niepełnosprawnych Siemianowice Śląskie


Dla niepełnosprawnych Siemianowice Śląskie - treningi i zajęcia - KlubySportowe.pl

Sport dla niepełnosprawnych obejmuje aktywności sportowe odpowiednio przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Poniżej prezentujemy katalog miejsc i klubów sportowychtreningi AMP futbol, siatkówki na siedząco, rugby na wózkach i innych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Siemianowicach Śląskich.

Brak klubów w Siemianowicach Śląskich Dodaj

Dla niepełnosprawnych w pobliżu Siemianowic Śląskich

W pobliżu znajduje się 1 klub związany z dyscypliną. Najbliżej położony jest klub Integracyjny Klub Sportowy Feniks, który znajduje się w odległości 90,6 km od Siemianowic Śląskich.


Sport dla niepełnosprawnych zwany również sportem adaptacyjnym polega na włączaniu osób z niepełnosprawnościami do uprawiania popularnych dyscyplin sporotwych z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu. W ramach sportu dla niepełnosprawnych organizowane są różnorodne dyscypliny, takie jak na przykład: lekkoatletyka, pływanie, siatkówka, koszykówka czy piłka nożna. Wiele z tych dyscyplin jest również dostępnych na poziomie międzynarodowym, co umożliwia zawodnikom z niepełnosprawnościami rywalizowanie z zawodnikami z całego świata.