Gimnastyka Domaniów


Gimnastyka to dyscyplina sportowa, która łączy elementy siły, zwinności, równowagi, koordynacji i elastyczności. Poniżej prezentujemy katalog miejsc i klubów sportowychzajęcia gimnastyki artystycznej i sportowej, akrobatyki sportowej i skoków na trampolinie dla dzieci, młodzieży i dorosłych i innych w mieście Domaniów.

Brak klubów w miejscowości Domaniów Dodaj

Gimnastyka w pobliżu miejscowości Domaniów

W pobliżu znajduje się 10 klubów związanych z dyscypliną. Najbliżej położony jest klub Lubię Sport, który znajduje się w odległości 10,3 km od miejscowości Domaniów.


Gimnastyka to dyscyplina sportowa, która wywodzi się ze starożytnej Grecji. Pierwsze systemy gimnastyczne powstały w Szwecji i Niemczech na przełomie XVIII i XIX wieku. Trenowanie systemów gimnastycznych ma na celu poprawę kondycji fizycznej, koordynacji ruchowej, gibkości i siły mięśniowej. Do odmian gimnastyki zaliczyć można: gimnastykę artystyczną, gimnastykę sportową, gimnastyka podstawowa, estetyczna, korekcyjna jak również skoki na batucie. Dyscyplina ta może być uprawiana zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.