Dla niepełnosprawnych Domaniów


Dla niepełnosprawnych Domaniów - treningi i zajęcia - KlubySportowe.pl

Sport dla niepełnosprawnych obejmuje aktywności sportowe odpowiednio przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Poniżej prezentujemy katalog miejsc i klubów sportowychtreningi AMP futbol, siatkówki na siedząco, rugby na wózkach i innych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w mieście Domaniów.

Brak klubów w miejscowości Domaniów Dodaj

Dla niepełnosprawnych w pobliżu miejscowości Domaniów

W pobliżu znajdują się 3 kluby związane z dyscypliną. Najbliżej położony jest klub Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław SA, który znajduje się w odległości 30,2 km od miejscowości Domaniów.


Sport dla niepełnosprawnych zwany również sportem adaptacyjnym polega na włączaniu osób z niepełnosprawnościami do uprawiania popularnych dyscyplin sporotwych z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu. W ramach sportu dla niepełnosprawnych organizowane są różnorodne dyscypliny, takie jak na przykład: lekkoatletyka, pływanie, siatkówka, koszykówka czy piłka nożna. Wiele z tych dyscyplin jest również dostępnych na poziomie międzynarodowym, co umożliwia zawodnikom z niepełnosprawnościami rywalizowanie z zawodnikami z całego świata.