Electro Dance Mińsk Mazowiecki


Electro Dance Mińsk Mazowiecki - treningi i zajęcia - KlubySportowe.pl

Electro dance to jeden z rodzajów tańca indywidualnego, oparty na takich stylach, jak hip-hop, popping, locking oraz tutting, którego podstawą jest ruch ramion i wykonywany jest przede wszystkim w rytm muzyki electro house. Poniżej prezentujemy katalog miejsc i klubów sportowych treningi electro dance dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Mińsku Mazowieckim.

Brak klubów w Mińsku Mazowieckim Dodaj

Electro Dance w pobliżu Mińska Mazowieckiego

W pobliżu znajduje się 1 klub związany z dyscypliną. Najbliżej położony jest klub Grawitacja Sport Academy, który znajduje się w odległości 39,3 km od Mińska Mazowieckiego.


Electro Dance to dynamiczny taniec charakteryzujący się szybkimi i rytmicznymi ruchami. Wywodzi się z kultury hip-hopowej i elektronicznej muzyki tanecznej.

Historia electro dance ⌛

Electro dance to styl taneczny, który powstał we Francji na przełomie XX i XXI wieku. Szybko stał się popularny dzięki klubom i mediom społecznościowym. Jego początki są związane z muzyką elektroniczną i kulturą klubową.

Podstawowe zasady electro dance 📚

  • Muzyka: Muzyka electro, z jej charakterystycznymi syntezatorami, bitami i dźwiękami elektronicznymi, stanowi podstawę dla tańca electro.
  • Styl: Taniec charakteryzuje się indywidualnym stylem, gdzie tancerze często stosują elementy 'waving' i 'popping'.
  • Bitwa: W tej dyscyplinie popularne są 'bitwy' taneczne, gdzie tancerze rywalizują ze sobą, prezentując swoje najlepsze choreografie.
  • Kreatywność: Niezwykle ważna jest interpretacja muzyki i dodanie własnego, unikalnego charakteru do tańca.🎶